Placki ziemniaczane w Zabrzu
Gastro Wydarzenia

Zabrzański Festiwal Restauracji 2019

on
30/10/2019

Zabrzańskie restauracje mają szansę zaprezentować swoją kuchnię mieszkańcom miasta w ramach kolejnej edycji festiwalu, który zdobywa coraz większą popularność. Od 4 listopada zgłoszone lokale będą serwować festiwalowe menu, które będzie dostępne w atrakcyjnych cenach do 8 listopada.

Restauracje w Zabrzu przygotowują menu festiwalowe

Jak co roku, lokale zgłoszone do Zabrzańskiego Festiwalu Restauracji przygotowują specjalne menu. Według określonych przez organizatora zasad, każda restauracja musi przygotować:

  • Przystawka + danie główne – 20 zł
  • Napój + deser – 10 zł

W każdym lokalu ceny festiwalowych dań są takie same. Wkrótce każda ze zgłoszonych restauracji przedstawi swoje festiwalowe menu.
Lokale – Zabrzański Festiwal Restauracji 2019

Organizator Zabrzańskiego Festiwalu Restauracji 2019 przedstawiło pierwsze lokale biorące udział w wydarzeniu. Na liście znalazły się również cztery miejsca, które miałem okazję odwiedzić! Ku mojemu zaskoczeniu kilka miejsc brakuje, które ewidentnie powinny brać udział w takim wydarzeniu. Mimo wszystko, Zabrzański Festiwal Restauracji to super okazja dla mieszkańców miasta, żeby skorzystali z lokalnych restauracji!

Najlepsze restauracje na Śląsku z RecenzuJem.pl

Dotychczas ogłoszone restauracje w Zabrzu, które biorą udział w festiwalu:

Sprawdź zabrzańskie restauracje i lokale gastronomiczne opisane w RecenzuJem.pl.

 

RecenzuJem,.pl - Facebook

Komentarze
TAGI