Pierogi ze szpinakiem - Pierogarnia przy targowsiku Sosnowiec
Sosnowiec

Pierogarnia na Targowej – Sosnowiec

on
20/05/2018

Nawet nie wiem, gdzie znajduje się Pierogarnia na Targowej w mieście Sosnowiec, ale od jakiegoś czasu pracuję w tym mieście i wyznaję zasadę, że czasami warto umilić kolejne godziny pracy zjedzeniem czegoś świeżego i ciepłego. Tym sposobem zamówiliśmy podobno najlepsze pierogi w Sosnowcu. W tym przypadku skupiamy się wyłącznie na jedzeniu na dowóz.

Pierogarnia na Targowej – czas na korpo żarcie w Sosnowcu

To dosyć nietypowy wpis, ale będzie ich pewnie więcej. Coś w stylu “korpo żarcia”, które jest coraz bardziej popularne w miejscach pracy, a jest to nic innego jak zwykłe zamawianie w restauracjach z dowozem… tyle, że do miejsca pracy. Żyjemy w czasach, kiedy wymyśla się kolejne pojęcia na potrzeby mody, ale co zrobić – taki świat. Chociaż pewnie prawdziwe “korpo żarcie” powinno być fit. Czy pierogi są fit? Nie sądzę… 

Jesli chodzi o moje osobiste preferencje to uwielbiam pierogi na słono, tych na słodko nie akceptuję. Dla mnie słodki powinien być deser, a nie tak poważne danie jak pierogi. Dla mnie to danie poważne, bo w domu jadło się je zawsze, a najbardziej ceniono te ręcznie robione. “Kupne” pierogi w markecie nigdy nie zasmakują, jak te które przygotowywała babcia, czy mama. Po prostu, nie ma takiej możliwości – czysta magia.

Pierwszy raz postanowiliśmy zamówić jedzenie do biura, padło na pierogi – bo szybko dostaniemy i również szybko zjemy. W tym daniu fajne jest to, że właściwie każdy je lubi. Z pomocą przyszły internety i wynaleźliśmy Pierogarnię na Targowej – szybka lektura opinii i zamawiamy!

Pierogarnia w Sosnowcu - Pierogi szpinakowe

Pierogi w Sosnowcu. Takie jak powinny być!

Pierogarnia w Sosnowcu realizuje zamówienia stosunkowo szybko, a pod względem smaku jest całkiem nieźle! W moim opakowaniu znalazło się 12 pierogów ze szpinakiem (jak wspomniałem przy okazji Bistro Weranda, jestem fanem tych zielonych liści), które zostały wzbogacone masłem ze smażoną cebulką. Ciasto pierogów delikatne, a w środku optymalna ilość farszu – nie za mało, ale pierogi nie są przesadnie napakowane. Wiem, że dużo osób lubi jak pierogi są duże ze sporą ilością farszu, ale mi odpowiada to, co podają w Na Targowej. Oferowane 12 sztuk są wystarczające na krótki lunch w pracy, a po ich zjedzeniu w całkiem niezłym nastroju można wrócić do swoich obowiązków.

To, co otrzymaliśmy po spontanicznym wyborze Pierogarni na Targowej w Sosnowcu to sprawna realizacja zamówienia (dostawa przyjechała szybciej niż zapowiedziano) oraz bardzo dobre pierogi, które śmiało można polecić! Zamawiajcie, odwiedzajcie i jedzcie, bo dobre pierogi to sama przyjemność!

Dziękuję za wizytę na mojej stronie! Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami, to zapraszam na mój profil Instagram – @recenzujem.pl.

Zobacz również:

Pierogarnia na Targowej Sosnowiec - Pierogi ze szpinakiem

Pierogarnia na Targowej Sosnowiec – Menu

Pierogi:

  • Pierogi mięsne – 11 zł / 14 zł (10 szt./12 szt.)
  • Pierogi ruskie – 11 zł / 14 zł (10 szt./12 szt.)
  • Pierogi kurowe – 11 zł / 14 zł (10 szt./12 szt.)
  • Pierogi kurczakowe – 11 zł / 14 zł (10 szt./12 szt.)
  • Pierogi szpinakowe – 11 zł / 14 zł (10 szt./12 szt.) POLECAM!
  • Pierogi truskakowe – 11 zł / 14 zł (10 szt./12 szt.)
  • Pierogi jagodowe – 11 / 14 zł (8 szt / 12 szt.

Inne dania:

  • Placek po węgiersku – 19 zł
  • Krokiety z mięsem (1 szt) – 5,50 zł

(Menu Pierogarni na Targowej jest o wiele szersze, jeśli widzisz różnice, to napisz, postaram się zaktualizować)

Pierogarnia na Targowej Sosnowiec – Adres

ul. Targowa 9
41-200 Sosnowiec

tel. + 48 789 089 901

Strona internetowa

Komentarze
TAGI