Najlepsza pizzeria w Zabrzu. Gdzie na pizzę w Zabrzu?
Rankingi Zabrze

Najlepsza pizzeria w Zabrzu – TOP3

on
26/03/2023

Wszyscy kochamy pizzę! Dlatego przyszedł czas odpowiedzieć na pytanie – gdzie jest najlepsza pizza w Zabrzu? Jest w czym wybierać, bo na zabrzańskiej gastro mapie jest wiele miejscówek, gdzie można zjeść ten włoski klasyk. W tym materiale postanowiłem wybrać trzy lokale serwujące najlepszą (w moim odczuciu) pizzę w Zabrzu.

Jak wybierałem najlepszą pizzę w Zabrzu?

Wszystkie pizze do rankingu wybrałem spośród lokali, które już wcześniej odwiedziłem i zrecenzowałem. Dlatego przy każdym lokalu po krótkim uzasadnieniu możecie sprawdzić pełną opinię. Tworząc ranking wskazuje lokale, które sam najchętniej odwiedzam.
Zacznijmy od miejsca nr 3!

3. Restauracja U Kelnerów

Pizza u Kelnerów w Zabrzu

To miejsce ma ogromy potencjał. Najmocniejszą stroną ich placków są składniki. Jakość, jaką oferuje U Kelnerów zapewniła im miejsca w tym rankingu. Osobiście liczę, że dopiero się rozkręcają i ich pizza będzie coraz lepsza. Choć w tym rankingu skupiamy się na pizzy, to warto zaznaczyć, że to jeden z najciekawszych zabrzańskich lokali, jeśli chodzi o wnętrza.

Przeczytaj pełną recenzję

Adres: plac Warszawski 5
Numer telefonu:  32 724 47 87

2. Pizzeria We Love Pizza

We Love Pizza w Zabrzu

Ten lokal aż miło obserwować. Działają w Zabrzu od kilku lat, a ciągle widać u nich rozwój! W sumie to nie tylko widać, ale czuć również wgryzając się w ich pizzę. W swojej recenzji sprzed kilku lat wychwalałem pizzę góralską, ale chętnie sięgam po ich pizzę pepperoni albo wiejską.

Przeczytaj pełną recenzję

Adres: ul. Franciszkańska 17
Numer telefonu: 797 81 01 81

1.  Pizzeria Veloria

Najlepsza pizzeria w Zabrzu. Gdzie na pizzę w Zabrzu?

To jest absolutnie najlepsza pizza w Zabrzu. Tutaj wszystko się zgadza – świetne ciasto, sos pomidorowy, składniki. Jeśli miałbym gości spoza Zabrza i miałbym ich zabrać w jakieś gastro miejsce, to byłaby to właśnie Veloria. Prawdziwe włoskie smaki, które są przygotowane na najwyższym poziomie. Lubisz włoską pizzę? Więc wiesz, które miejsce w Zabrzu odwiedzić!

Przeczytaj pełną recenzję

Adres: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 26
Numer telefonu: 534 404 454

Dziękuję za wizytę na mojej stronie! Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami, to zapraszam na mój profil Instagram – @recenzujem.pl.

Zobacz wszystkie pizzerie w Zabrzu na RecenzuJem.pl.

 

Komentarze
TAGI