Food truck w Zabrzu - Żarciowozy
Gastro Wydarzenia

Food truck w Zabrzu – Żarciowozy

on
08/05/2023

Jeśli szukacie pomysł na jeden z majówkowych weekendów, to w dniach 12-14 maja na terenie Zabrze Arena pojawią się Żarciowozy. To świetna okazja do zapoznania się z wieloma dobrymi smakami! Food Truck w mieście Zabrze przy stadionie Górnika Zabrze z pewnością przyciągnie wielu fanów dobrego jedzenia.

Żarciowozy – co oferują?

Żarciowozy to streetfood’owy koncept opracowany z myślą o zbudowaniu kultowej przestrzeni do spotkań z rodzinami i znajomymi w miłej atmosferze. Najważniejszym celem organizatorów jest stworzenie świetnej atmosfery z najlepszej jakości street foodem w jednym miejscu. Rygorystycznie dobrane foodtrucki zapraszane na Zloty Żarciowozów to najlepsze foodtrucki z całego kraju.Na zlotach Żarciowozów można spróbować kuchni z całego Świata, a każdy food truck serwuje inne dania. Wszystko zwieńcza pyszny czeski browar Litovel Premium lany z kija w obecności kraftowego browaru Staropolskiego ze Zduńskiej Woli.Organizator food trucków w Zabrzu deklaruje, że będzie nie tylko smacznie, ale również atrakcyjnie cenowo – menu ma zaczynać się od 20zł, a najbardziej wyszukane pozycje mają kosztować maksymalnie 30zł.

Food truck w Zabrzu – gdzie i kiedy?

Impreza odbędzie się w dniach od 12 do 14 maja 2023r. przy Arenie Zabrze, gdzie mecze rozgrywa Górnik Zabrze.

Miejsce: Arena Zabrze, ul. Roosvelta 81, Zabrze.

Godziny:

Piątek: 15:00 – 21:00
Sobota: 12:00 – 21:00
Niedziela: 12:00 – 20:00

Dziękuję za wizytę na mojej stronie! Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami, to zapraszam na mój profil Instagram – @recenzujem.pl.

Zobacz również:

Komentarze
TAGI