Festiwal Smaków Świata Gliwice
Gastro Wydarzenia

Festiwal Smaków Świata – Gliwice

on
05/07/2023

Już w dniach od 7 do 9 lipca Gliwice zamienią się w prawdziwą kulinarną stolicę świata! A wszystko za sprawą wydarzenia Festiwal Smaków Świata. Miłośnicy smaków z różnych zakątków globu będą mieli okazję spróbować wyjątkowych produktów wytwarzanych metodami rzemieślniczymi i przekazywanych z pokolenia na pokolenie. To wydarzenie kulinarne, które odbędzie się w jednym miejscu, przyniesie smaki Azji, Europy oraz Ameryki, gwarantując niezapomniane doznania dla podniebienia.

Plac krakowski w Gliwicach pełen smaków!

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia będziesz mógł odkryć najwyższej jakości dania, przekąski i napoje, które zostaną przygotowane z pasją i dbałością o szczegóły. Doświadczysz autentycznego smaku tradycyjnych receptur, które przetrwały próbę czasu i zostały starannie przekazane przez mistrzów kuchni z pokolenia na pokolenie.Wydarzenie będzie pełne różnorodnych smaków, od pikantnych potraw azjatyckich po wykwintne specjały europejskie, aż po soczyste smaki amerykańskiej kuchnivDziękuję za wizytę na mojej stronie! Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami, to zapraszam na mój profil Instagram – @recenzujem.pl..

Zobacz również:

Festiwal Smaków Świata – gdzie dokładnie?

Przyjdź i delektuj się niezwykłymi smakami, które przeniosą Cię w podróż do najbardziej ekscytujących zakątków kulinarnej mapy świata. Wspólnie stwórzmy niepowtarzalną atmosferę i świętujmy sztukę gotowania oraz piękno różnorodności kulinarnych tradycji.

Rozkład jazdy:

07.07.2023 w godzinach 15.00-21:00
08.07.2023 w godzinach 12:00-21:00
09.07.2023 w godzinach 12:00-18:00

Gdzie? Plac Krakowski, 44-100 Gliwice

Komentarze
TAGI