Krowa Na Wypasie Sosnowiec
Sosnowiec

Burgery Krowa Na Wypasie – Sosnowiec

on
07/08/2018

Krowa na Wypasie to brzmi bardzo zachęcająco! Burgerownia w Sosnowcu to kolejne miejsce, które musiałem poznać, jak najszybciej. Już jakiś czas temu słyszałem o nim już dobre opinie, ale nie było mi do nich po drodze. Na szczęście przyszedł czas pracy w Sosnowcu i przy kolejnym zamawianiu obiadu do biura zdecydowaliśmy się sprawdzić, co Krowa Na Wypasie w Zagłębiu ma do zaoferowania!

Burgery w Sosnowcu na wypasie!

Żeby nie być gołosłownym to menu Krowy Na Wypasie postanowiliśmy sprawdzić aż dwukrotnie. Nie ma co ukrywać, jeśli zamawiamy w tym samym miejscu dwukrotnie i z chęcią do niego wracamy, to chyba jest to najlepsza rekomendacja. Burgery w Sosnowcu okazały się bardzo dobre! To jest dokładnie ta sama liga, co zbierające dobre opinie burgerownie Skrzydlaty Byk w Zabrzu oraz Red Habanero w Rudzie Śląskiej.Moim pierwszym wyborem w Krowie Na Wypasie w Sosnowcu był burger w stylu amerykańskim. W nim oprócz kotleta wołowego klasyka: pomidor, czerwona cebula, bekon, ser, sałata oraz sos deluxe. Myślę, że takie zestawienie na początek znajomości z burgerownią jest idealne. Klasyka bez udziwnień pozwala błyskawicznie zweryfikować, czy trafiliśmy w miejsce, gdzie wiedzą jak przygotować wołowinę. A potem można już eksperymentować! To, co najważniejsze w Krowie na Wypasie – nazwa jest adekwatna do podawanych burgerów.  Jak dobrze, że pojawia się coraz więcej miejsc, gdzie można zjeść dobra wołowinę! Do każdego burgera podawane są także frytki, a więc dostajemy nie tylko sytego burgera!

Krowa Na Wypasie - Burger Sosnowiec

To już trzecia burgerownia w ostatnim czasie, którą śmiało mogę polecić. A dla Zagłębiaków darzących dobrą wołowinę, taką sympatią jak ja, powinien to być jeden z ulubionych gastro-kierunków. Dzięki Krowie Na Wypasie, Sosnowiec powinien przyciągnąć także parę osób spoza miasta ze smakiem na dobrego burgera.

Drugie zamówienie w Krowie Na Wypasie Sosnowiec

Przy drugim zamówieniu w Krowie Na Wypasie zdecydowałem się na coś trochę innego niż zwykle. Tym razem postawiłem na burgera w stylu angielskim, a w nim oprócz kotleta świeży ogórek, pomidor, sałata lodowa, sos tatarski oraz, to co mnie przekonał do tej kombinacji, panierowany ser cheddar! Takie nowe akcenty w daniach lubię! Uważam, że o ostatecznym sukcesie w burgera decydują dodatki, które potrafią przebić się przez soczystość mielonej wołowiny oraz dodany sos. W przypadku zamówionego burgera panierowany cheddar sprawdza się i nadaje kanapce oryginalnego smaku. Krowa Na Wypasie Sosnowiec wie, jak zrobić kawał dobrej wołowiny!

Burger w Sosnowcu - Krowa Na Wypasie

Krowa Na Wypasie Sosnowiec to mega opcja dla fanów burgerów. Dobra wołowina wplątana w fajne kombinacje składników. Te dwa zamówienia to zachęta do dalszego eksplorowania ich menu, bo ciekawych kombinacji w ich menu jest więcej!

Krowa Na Wypasie Sosnowiec – Menu

Burgery

  • w stylu włoskim – 21/31 zł (200/400g)
  • w stylu amerykańskim – 21/31 zł (200/400g) POLECAM!
  • w stylu polskim – 24/34 zł (200/400g)
  • w stylu angielskim – 27 zł POLECAM!
  • „Wypaśnik” – 27 zł
  • w stylu wegetariańskim – 19 zł
  • 4 sery – 27/37 zł (200/400g)

(To tylko wybrane pozycje z menu burgerowni Krowa Na Wypasie Sosnowiec)

Adres

ul. Kościelna 22/2
40-001 Sosnowiec

Godziny otwarcia:

Od poniedziałku do soboty: od godz. 12.00 do 22.00
Niedziele: od godz. 14.00 do 22.00

Oficjalny fanpage Facebook

Krowa Na Wypsie Sosnowiec – Dowóz

Zamówienia na burgery można składać pod nr telefonu: 573-167-637

Komentarze
TAGI