Burgery Beefstro Świętochłowie
Świętochłowice

Burgery BeefStro – Świętochłowice

on
28/10/2018

Poszukiwania dobrych <!–c505218304b50c59c3659f6dda43bae7-links-3–> na Śląsku wciąż trwają! Tym razem dotarłem do BeefStro Świętochłowice, gdzie oczekiwałem, że dostanę kawał dobrej wołowiny w bułce! W ostatnim czasie wraz ze zmianą lokalizacji pracy wszedłem w zupełnie inny krąg restauracji. Zmiana zawodowa, a za nią również nowe gastronomiczne szanse!

Burgery w Świętochłowicach

Jak tylko zobaczyłem, że BeefStro Świętochłowice ma dostawy do mojego aktualnego miejsca pracy, to aż się uśmiechnąłem. Informacja o lokalu dotarła do mnie już jakiś czas temu i był na moim celowniku, a teraz mogłem spróbować ich specjałów! Świętochłowic nie znam ani trochę, ale mimo wszystko knajpa podająca burgery zawsze mnie przyciągnie. Tym bardziej, że BeefStro umiejętnie promuje swoją ofertę i swoje działania w internecie mają dobrze stargetowane – trafili do mnie, miłośnika burgerów.W BeefStro Świętochłowice mają swój pomysł na burgery – osoby odpowiedzialne za menu interpretują je bardzo dobrze. Zdecydowałem się na bugera „ten bez zieleniny”. Wybrałem go głównie za sprawą podwójnej porcji bekonu oraz chorizo. Dla fanów mięsiwa ten burger to mega ciekawa opcja, a całość wzbogacona jest sosem BBQ. Fajne połączenie, powiedziałbym nawet, że w moim stylu. Choć dodatki wyjątkowo ciekawe, to mnie i tak najbardziej interesuje wołowina!

Burger bez zieleniny w BeefStro Świętochłowice

Pozory mylą! Bez zieleniny w BeefStro Świętochłowice

Bez dobrej wołowiny przy burgerze ani rusz! Dodatki, jak bekon, czy chorizo to mimo mojej wielkiej sympatii, w burgerze ogrywają rolę znaczącą, ale mimo wszystko drugoplanową. BeefStro Świętochłwice to kolejne miejsce, w którym liczyłem na soczystą, przyzwoicie wysmażoną wołowinę. W lokalu ze Świętochłowic wszystko wygląda zachęcająco, a więc do samego zamówienia podszedłem bardzo entuzjastycznie.

Na pierwszy rzut oka, kiedy otwiera się pudełko z burgerem dostarczonym przez BeefStro, można mieć wrażenie, że jest bardzo skromnie. To efekt wyboru – w burgerze bez zieleniny nie ma żadnych składników, który nadaje wyjątkowego efektu wizualnego, a wszystko jest dobrze schowane w przekrojonej bułce. Połączenie bekonu, chorizo i sosu BBQ to brzmi bardzo tasty, a choć to wbrew wszystkim dietom, to lubię to! I jak się okazało, doskonale współpracuje z wołowiną, ale nie było to dla mnie zaskoczenie. W końcu jestem już doświadczonym burgeromaniakiem.

Najlepsze restauracje na Śląsku z RecenzuJem.pl

Wołowina musi być dobra!

A teraz słów kilka o istocie dania zamówionego w Świętochłowicach. Śląskie burgery przyzwyczaiły nas do wysokiego poziomu i wołowina zwykle podawana  tutejszych lokalach plasuje się na wysokim poziomie. Jak na tle regionalnych burgerowni wypada BeefStro? Trzymają poziom i swoimi burgerami jak najbardziej bronią się oraz nie mają powodów do kompleksów. Ich przyzwoita bułka to rama dla czegoś, co w naszych ustach uczyni prawdziwy festiwal smaków dla kubków smakowych A ten pozornie minimalistyczny burger bez zieleniny pokazał, że ich mięsiwo jest porządną podstawą do robienia bardzo ciekawych burgerów!

BeefStro Świętochłowice – Menu

Burgery

  • Ten co zawsze – 18 zł
  • z jajem – 20 zł
  • bez zieleniny – 21 zł POLECAM!
  • spleśniały – 20 zł
  • dla koksa – 19 zł

(To tylko wybrane pozycje z menu BeefStro Świętochłowice, bo jest ich o wiele więcej!)

BeefStro – Adres

ul. Bytomska 19
41-600 Świętochłowice

Fanpage Facebook

BeefStro Świętochłowice – Dowóz

Zamówienia na burgery na dowóz w Świętochłowicach można składać pod numerem telefonu: 796 514 063

Komentarze
TAGI