Festiwal Azjatycki w Katowicach
Gastro Wydarzenia

Festiwal Azjatycki w Katowicach

on
02/04/2019

W dniach 6 i 7 kwietnia w katowickim Szybie Wilson odbędzie się wydarzenie, które zainteresuje każdego fana azjatyckiej kuchni! Specjalny event połączy w jednym miejscu wiele kultur oraz kuchnię zdobywającą w Polsce coraz większą popularność. Ten wyjątkowy festiwal powinien przyciągnąć tłumy, ale pewnie chcecie więcej szczegółów. Przede wszystkim, Festiwal Azjatycki to liczne gastro atrakcje i warto zagospodarować więcej czasu na udział w imprezie .
Co w ramach wydarzenia Festiwal Azjatycki w Katowicach?

Podczas wydarzenia będzie można spróbować wszelkich smaków rodem z Azji oraz przeżyć zupełnie nowe doznania kulinarne. Atrakcje festiwalu w Katowicach mogą również stanowić inspiracje, które będzie można przenieść do własnych kuchni. Szeroka oferta wydarzenia w Galerii Szyb Wilson sprawi, że na terenie imprezy będzie można ciekawie spędzić cały dzień. Festiwal Azjatycki to wydarzenie, jakiego jeszcze nie było i każdy poszukiwacz nowych smaków powinien się wybrać w tych dniach do Katowic.

Festiwal Azjatycki w Katowicach

W festiwalu wezmą udział wystawcy, którzy na co dzień specjalizują się w kuchni koreańskiej, chińskiej, tajskiej, japońskiej oraz wietnamskiej. Będzie dużo kapusty kimchi, makaronów udon, zupy ramen, pierożków gyoza, sajgonek i wielu innych azjatyckich potraw. Festiwal kulinarny w Katowicach to wyjątkowe wydarzenie dające możliwość poznania całej gamy popularnych oraz intensywnych smaków.

Z zapowiedzi organizatorów Festiwalu Azjatyckiego wnioskuję, że będzie to prawdziwe eldorado dla miłośników dobrego jedzenia. Jeżeli w jednym miejscu będą serwowane posiłki z każdej części Azji, to jest to wyjątkowa okazja i szkoda z niej nie skorzystać. Co warto spróbować? Teoretycznie każdy wystawca zapowiada się świetnie i ciężko kogokolwiek tutaj wyróżnić. Najlepiej zarezerwować sobie cały dzień i testować wszystkiego po trochu… ale nikt nie zabrania udziału w festiwalu przez dwa dni!

Na Festiwalu Azjatyckim nie zabraknie zapachu trawy cytrynowej, imbiru oraz ostrego chilli. Wszystko to, za co kochacie kuchnie azjatycką w jednym miejscu.

Festiwal Azjatyki w Katowicach – adres, wstęp i termin

Miejsce:  

Galeria Szyb Wilson
ul. Oswobodzenia 1
40-403 Katowice

Wstęp:

Bezpłatny

Termin:

6-7 kwietnia 2019


RecenzuJem.pl na Faceboku

 

Komentarze
TAGS